Odpady - Kam s odpadem ?

Potřebujete se zbavit odpadu, recyklovat odpad, odvézt odpady, odvoz kontejneru s odpadem ?

 

Tříděný odpad !

Víte kam patří tříděný odpad ?

Kontejnery s tříděným odpadem:

Plasty, Papír, Sklo

 

Víte kam s odpadem, který do popelnic nepatří ?

 

Katalog firem, které recyklují odpad, zajišťují odvoz odpadu a suti, poskytují služby čitění ulic a úklidové práce na veřejných místech.

 

Komunální odpady, vyklízení budov, likvidace odpadů, svoz odpadů, kontejnery Praha, nebezpečné odpady,  druhy odpadů,

Kraje

Přeplněné kontejnery na odpad

Také Vás trápí často přeplněné kontejnery na komunální odpad ? Převážně na sidlidlištích se setkáváme s tímto problémem svozu odpadu.

Situac, která nás trápí nejvíce pří velkých svátcích, kdy lidé najednou vyhazují odpad a kontejnery, které nestačí být vyváženy přetékají odpadky.

Pokud jsou kontejnery, ale přeplňovány odpadky neustále je důležité to oznámit na příslšném úřadu, který má svoz odpadu v dané lokalitě na starost.

Co dělat, když jsou v nádoby na tříděný odpad v okolí pravidelně přeplňovány?

Při zjištění, že Vaše kontejnery na komunální odpad jsou pravidelně přeplňovany,  může občan kontaktovat příslušný úřad městské části, který zajistí zjednání nápravy.

Městská část  je oprávněna provádět kontroly právnických osob a fyzických osob podnikajících zda neoprávněně nevyužívají kontejnery na tříděný odpad, které jsou určeny fyzickým osobám – tj. občanům hl. m. Prahy.

V případě, že jsou tyto kontejnery pravidelně přeplňovány fyzickými osobami, úřad městské části požádá oddělení komunální hygieny Odboru ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy o navýšení četnosti svozu přeplňovaných kontejnerů. 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Přeplněné kontejnery na odpad

Také Vás trápí často přeplněné kontejnery na komunální odpad ? Převážně na sidlidlištích se setkáváme s tímto problémem svozu odpadu. Více ...

Svoz odpadu

Vánoční svoz komunálního odpadu je v Praze již zajištěn. Vy už vítre akm vyhodit vánoční stromek ?

 

 

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.